Muhammed Ubeyd Keleş:

Kendisi bizim CEO'muz, Baş Moderatör'ümüz ve AnadoluJet Virtual'ın kurucularından biri. Kendisi doğal olarak CEO'luk yapıyor. Baş Moderatör olarak da görevi diğer yöneticileri organize etmek.

Kerem Gezmiş:

Kendisi Dispatcher Menajer'imiz, Komünikasyon Direktör'ümüz ve AnadoluJet Virtual'ın kurucularından biri. Dispatcher Menajeri ve Komünikasyon Dierktörü olarak görevleri dispatcherları organize etmek, onları eğitmek ve iletişim kanallarını düzenlemek.

Furkan Akçay:

Kendisi Pilot Menajer'imiz, Supervisor'umuz ve AnadoluJet Virtual'ın kurucularından biri. Kendisinin Pilot Menajeri ve Supervisor olarak görevleri pilotları eğitmek ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmak.

Uygar Yavuz:

Kendisi Co-CEO'muz, Rota Menajeri'miz ve AnadoluJet Virtual'ın kurucularından biri. Kendisinin Co-CEO ve Rota Menajeri olarak görevleri CEO yokken onun görevlerini yapmak ve Anadolu Jet Sanal'ın rotalarını, uçuş numaralarını ve rotalara uçacak uçakları düzenlemek.

Ahmet Alp Atıcı:

Kendisi Sosyla Medya Menajeri'miz ve AnadoluJet Virtual'ın kurucularından biri. Sosyal Medya Danışmanı'mız olarak görevleri sosyal medya hesaplarımızı düzenlemek ve mesajlara cevap vermek.