AnadoluJet Virtual'a hoşgeldiniz!

Hakkımızda:

Kurucularmızdan Muhammed Ubeyd Keleş, Kerem Gezmiş, Furkan Akçay ve Uygar Yavuz birbirlerini daha önce beraber yönettikleri bir sanal havayolundan tanıyorlardı, fakat o sanal havayolu istenen başarıyıa ulaşamadı ve dağıldı. 

2020'nin Mart ayının başında, karantina döneminde, dördümüz, geçmişteki hatalarımızdan öğrenerek, sıfırdan yeni bir sanal havayoluna başlamaya verdik. Kadroya güvenilir dostumuz Ahmet Alp Atıcı'yı da dahil ettik ve AnadoluJet Sanal Havayolu'nun temelini attık.

 

Karantina döneminde sıkı çalıştık ve 2020 yazına neredeyse her şeyimiz hazırdı!  

Her geçen günde, AnadoluJet Sanal'ı daha iyi bir havayolu yapmak için uğraşıyoruz.

Personellerimiz hakkında daha çok bilgi almak için:

Amaçlarımız:

AnadoluJet Sanal çok yeni ve hala gelişmekte olan bir sanal havayoludur, ama gene de amaçlarımız var; bir çok seviyeden pilotun katılabildiği, olabildiğince gerçekçi, profesyonel ve saygın bir sanal havayolu olmak. Fakat çoğu sanal havayolunun aksine, teknikleri geliştirilmeye açık pilotları havayoluna katıp onları eğitimden de geçireceğiz. Amacımız AnadoluJet Sanal'ı her seviyeden pilota ideal bir havayolu yapmak.

28ccb26da651ad37425371f714d36b5e.png

AnadoluJet Virtual

Bilginlendirme:

Bu web sitesi sanal bir platformdur ve Anadolu Jet (www.anadolujet.com) ile ilgili değildir. AJ logoları Anadolu Jet Havayolları'na aittir.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now